Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Szkoła w Tyczynie, zbiór Stefana Skotnickiego” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Pierwsza Komunia Święta”

 

Pierwsza Komunia Święta

Kolekcja (zbiór/zespół): Szkoła w Tyczynie, zbiór Stefana Skotnickiego, Słowa kluczowe: dzieci, Tyczyn, Komunia świeta, parafia.


Publiczna szkoła trzeciego stopnia w Tyczynie. Pierwsza Komunia Święta. Alfred Szczepanek katecheta szkolny, obok niego Stefan Skotnicki kierownik szkoły.


Nazwa dokumentu: Pierwsza Komunia Święta
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Szkoła w Tyczynie, zbiór Stefana Skotnickiego
Teczka (jednostki archiwalna): Pierwsza Komunia Święta
Numer ID: CATL 54 J / 6.2.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1935-01-01 - 1939-12-31
Miejsce wytworzenia: brak danych
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: MiGBP w Tyczynie
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: dzieci, Tyczyn, Komunia świeta, parafia.
Dostępność: Niedostępne / w opracowaniuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Pierwsza Komunia Święta"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.