Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Dawni mieszkańcy Tyczyna” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Stara Fotografia”

 

Szymon Cybulski

Kolekcja (zbiór/zespół): Dawni mieszkańcy Tyczyna, Słowa kluczowe: mieszkańcy, Szymon Cybulski, Tyczyn, burmistrz Tyczyna


Szymon Cybulski, burmistrz Tyczyna w latach 1924-1933. Zmarł 1934 r., pochowano go na cmentarzu parafialnym w Tyczynie. Z jego inicjatywy rozpoczęto układać wokół budynków cementowe chodniki, wycięto dziko rosnące drzewa na rynku, zakupiono pierwszą uliczną lampę naftową.


Nazwa dokumentu: Szymon Cybulski
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Dawni mieszkańcy Tyczyna
Teczka (jednostki archiwalna): Stara Fotografia
Numer ID: CATL 54 J / 1.1.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Miejsce wytworzenia: Rzeszów
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: mieszkańcy, Szymon Cybulski, Tyczyn, burmistrz Tyczyna
Dostępność: Niedostępne / w opracowaniuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Stara Fotografia"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.